شرکت دانش بنیان صنعتی

شرکت دانش بنیان صنعتی 

شرکت دانش بنیان صنعتی به شرکت دارای سطح بالای فن آوری کالا، خدمات و همچنین تسلط کافی بر دانش فنی جهت تولیدات با کیفیت گفته می شود. کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکت های دانش بنیان تحت نظر معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری پس از بررسی و مطالعه سطح فن آوری، وضعیت تولید کالا، خدمات و مسلط بودن شرکت بر دانش فنی گواهی شرکت دانش بنیان صنعتی را صادر می نماید. از آنجایی که هیچ موفقیتی اتفاقی نیست، شرکت آبنیل شیمی با شناسه ملی 10260322150 با تکیه بر سوابق و تلاش مستمر خود توانسته معیارهای لازم شرکت دانش بنیان صنعتی را به دست آورد و با همیاری کارشناسان با تجربه و پرسنل پرتلاش خود جایگاه ویژه ای در میان شرکتهای شیمیایی با فناوری مواد و محصولات پیشرفته را کسب نماید و امیدوارانه پیش بسوی موفقیت های بعدی گام بر دارد.

سنجش رضایت مشتری ISO 10004

سنجش رضایت مشتری ISO 10004

موفقیت در سازمان عوامل متعددی دارد اما همه به اتفاق یکی از عناصر کلیدی موفقیت سازمانی را، سطح بالای رضایتمندی مشتری می دانیم، بنابراین مشاهده و اندازه گیری رضایت مشتری از ضروریات هر سازمان به شمار می آید. ISO 10004 چارچوبی بین المللی برای مدیریت و برنامه ریزی در جهت رضایتمندی مشتریان است. این استاندارد راهنمای بسیار مناسب در خصوص طرح و برنامه ریزی و اجرای برنامه هایی در جهت رضایت بیشتر مشتریان محسوب می شود. بدیهی است هر سازمان تمام نیروی خود را به کار می گیرد تا سطح رضایت مشتریان خود را بالا ببرد به همین دلیل آبنیل شیمی با تلاش بی وقفه خود در ارائه محصولات و خدمات با کیفیت توانست  سطح بالایی از اعتماد و رضایت مشتریان را جلب کند که خوشبختانه همین امر باعث کسب گواهینامه ISO 10004 شد.

استاندارد 9001 ISO

استاندارد 9001 ISO چیست؟

استاندارد ISO 9001 به استاندار سیستم مدیریت کیفیت گفته می شود، در این استاندارد به دنبال ایجاد سیستمی هستند که کیفیت را در سراسر سازمان مدیریت کند. عناصر مهم این نوع مدیریت برنامه ریزی، کنترل، هدایت و نظارت است و در ISO 9001 قرار است اینها با رویکرد کیفیت اجرایی شوند.  اهداف اصلی در متن استاندارد 9001 اینکه هر سازمانی این استاندار را پیاده سازی و اجرایی می کند، نسبت به تولید محصول خود حتما ثبات کیفیت داشته باشد و هیچ گاه تولیدات از نظر کیفیت تنزل پیدا نکند. خوشبختانه شرکت آبنیل شیمی با توجه به پیاده سازی این استاندارد در سطوح مختلف سازمان خود موفق به کسب استاندارد ISO 9001 شد، زیرا داشتن تولیدات با کیفیت همیشه از اهداف مهم آبنیل شیمی است.

استاندارد OHSAS 18001 و 2015 : 14001 ISO

استاندارد OHSAS 18001

استاندارد OHSAS 18001 یکی از سیستم های مدیریتی معروف در ایران است و به نام استاندارد مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی نیز شناخته می شود. در این استاندارد الزاماتی برای سازمان ها جهت ایجاد امنیت شغلی در سطح بالا، کنترل ریسک ها و بهبود عملکرد ارائه می شود. همچنین این استاندارد سعی در شناسایی مخاطرات شغلی و مسائل بهداشتی موجود در سازمان ها دارد. به عنوان مثال خطراتی که ممکن است یک اپراتور دستگاه پرس و ... را تهدید کند. استاندارد OHSAS 18001 ضمن شناسایی این موارد اقداماتی را جهت کاهش یا خطرات و مسائل بهداشتی به سازمان ها ارائه می کند.از آنجایی که آبنیل شیمی همواره در پی بهبود کیفیت محصولات و خدمات خود می باشد، اما تأمین سلامت کارکنان و کنترل خطرات ناشی از کار با مواد شیمیایی را هم در الویت های کاری خود قرار داده و تمامی استانداردهای لازم را در این راستا مد نظر داشته است. به همین دلیل موفق به کسب استاندارد OHSAS 18001 شده است.

 

ISO 14001

ISO 14001

ایزو 14001 یک سیستم مدیریتی محیط زیستی است. این استاندارد و پیاده سازی آن در کارخانه ها و شرکت هایی که با مواد شیمیایی کار می کنند اهمیت زیادی دارد. ایزو 14001 راه حل هایی را جهت کاهش تاثیرات این مواد بر محیط زیست و یا از بین بردن اثرات منفی این مواد ارائه می دهد، به عبارتی سازمان ها را جهت کنترل جنبه های زیست محیطی و استقرار این سیستم مدیریتی هدایت می کند. خوشبختانه شرکت آبنیل شیمی دوستدار محیط زیست بوده و با رعایت استاندارهای لازم در این راستا موفق به کسب ISO 14001 شده است.

پراونه تحقیق و توسعه

پروانه تحقیق و توسعه

از آنجایی که هیچ موفقیتی اتفاقی نیست گروه آبنیل شیمی با تلاش چند ساله و ایجاد یک آزمایشگاه مجهز و بکارگیری نیروهای متخصص موفق به اخذ پروانه تحقیق و توسعه از وزارت صنعت، معدن و تجارت گردید، تا همچون گذشته در تولیدات خود نظیر رزین های امولسیونی وینیل استاتی و آکریلاتی بتواند گام های بلندتری را بر دارد.